Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

video_library Video event Kalendarz tag

Social Media

O nas

KP Sport narodził się z pomysłu dwóch zapalonych fanów sportu: Marka Siwika i Jakuba Lempskiego. Chcąc na bieżąco śledzić poczynania swoich ulubionych regionalnych klubów, nigdy nie mogli znaleźć zapisu relacji z danego meczu, a już na pewno relacji wideo. Stąd korzystając z własnych umiejętności i wiedzy, udało się stworzyć możliwość przekazu "livestream" poprzez Internet. Tak narodził się w roku 2009 - CKS Live.

Pierwszy klubowy kanał telewizji internetowej - III ligowego CKS Zdrój Ciechocinek, gdzie w rundzie jesiennej z różnym skutkiem nadawaliśmy mecze drużyny z Ciechocinka. Okazało się to "strzałem w dziesiątkę". Otrzymując wiele próśb i zapytań o możliwości dokonania relacji z innych aren sportowych, nastąpiła decyzja aby projekt CKS Live rozwinąć w ogólnoregionalną stację sportową - KP Sport.

Przez wiele lat zdobyliśmy zaufanie wielu organizatorów imprez sportowych oraz sympatie kibiców. Dzięki czemu dziś jesteśmy wiodącym producentem transmisji z wydarzeń sportowych w Polsce. Łącznie w ciągu roku przygotowujemy ponad 1000 godzin transmisji z ponad 250 wydarzeń na terenie całej Polski i po za granicami.

Kto tworzy KP Sport?

REALIZACJA TRANSMISJI
Marek Siwik
Eryk Dominiczak
Jakub Lempski
Joanna Lempska
Łukasz Łukaszewski
Filip Janowski
Radosław Zieliński
Krzysztof Frydrych
Edyta Ziorkowska

KOMENTATORZY
Łukasz Szaflik
Wojciech Wiśniewski
Bartosz Bugajski
Krystian Mekka
Mateusz Orłowski
Konrad Marzec
Mikołaj Wiśniowski
Jakub Pieczatowski

OPERATORZY KAMER
Rafał Wiśniewski
Wawrzyniec Dzięcioł
Mateusz Prończuk
Adam Zybura
Adrian Szwajkowski
Paweł Binkowski
Daria Zielińska
Daria Frankiewicz
Teresa Kamyszek
Przemysław Wernerowicz
Damian Flisiak
Mikołaj Skibiński
Michał Kardas