pl en

O nas

KP Sport narodził się z pomysłu dwóch zapalonych fanów sportu: Marka Siwika i Jakuba Lempskiego. Chcąc na bieżąco śledzić poczynania swoich ulubionych regionalnych klubów, nigdy nie mogli znaleźć zapisu relacji z danego meczu, a już na pewno relacji wideo. Stąd korzystając z własnych umiejętności i wiedzy, udało się stworzyć możliwość przekazu "livestream" poprzez Internet. Tak narodził się CKS Live.

Pierwszy klubowy kanał telewizji internetowej - III ligowego CKS Zdrój Ciechocinek, gdzie w rundzie jesiennej z różnym skutkiem nadawaliśmy mecze drużyny z Ciechocinka. Okazało się to "strzałem w dziesiątkę". Otrzymując wiele próśb i zapytań o możliwości dokonania relacji z innych aren sportowych, nastąpiła decyzja aby projekt CKS Live rozwinąć w ogólnoregionalną stację sportową - KP Sport.

Inwestując we własną stronę internetową oraz nowy sprzęt, zespół redakcyjny zaczął współpracę z innymi klubami regionu oraz pokazując co raz to nowsze dyscypliny sportu i poziomy rozgrywek. Obecnie poza rozgrywkami w województwie kujawsko-pomorskim transmitujemy także imprezy z całej Polski.

Kto tworzy KP Sport?

Jakub Lempski / Marek Siwik / Joanna Delikat / Miłosz Sobczyk / Łukasz Szaflik / Łukasz Łukaszewski / Magdalena Kubaczyk / Wojciech Wiśniewski / Dawid Witnik / Łukasz Jarzemski / Filip Janowski / Marta Ryłow / Bartosz Bugajski / Mariusz Kot / Agnieszka Łapacz / Adrian Szadowiak